Slow connection? Skip.
Stejně jako ostatní stránky, i my používáme cookies.
Konfigurácia

Bauma 2022 - Mnichov

FIRSTGREEN Vás zve na Baumu 2022

Pozvánka na veletrh stavební techniky Bauma 2022

Zveme vás 24.–30. října na 33. ročník předního světového veletrhu stavebních a těžebních strojů a stavebního vybavení Bauma v Mnichově.
Přijďte si za námi na náš stánek prohlédnout elektrické nakladače a popovídat s našimi zástupci. Věřte, že se máte na co těšit.
Uvidíme se po tříleté covidové pauze.

Bauma je největší veletrh stavební techniky na světě. Letošní ročník se koná 24.–30. října na Mnichovském výstavišti a účastnit se ho budou klíčoví hráči z celého světa. Získáte tu ucelený přehled o nových produktech a technologiích a dozvíte se o inovacích, trendech a tématech, které hýbou všemi odvětvími. V neposlední řadě Bauma představuje možnost navázat cenné kontakty s potenciálními dodavateli, klienty a obchodními partnery z celého světa.

My FIRSTGREEN Industries budeme mít svůj stánek 917/10 na venkovní ploše Mnichovského výstaviště.
Na něm se můžete těšit na představení smykových nakladačů MiniZ a Elise900, které vyvíjíme a vyrábíme v Česku. Větší ze strojů Elise900 se ukáže s dlouho-očekávanou, novou lithiovou baterií s ještě větší výdrží.
Jedná se o první 100% elektrický smykem řízený nakladač na světě. Předvedeme vám i novou konfiguraci Elise Light, která je lehčí o více než 500 kilo.
V neposlední řadě přivezeme nakladač MiniZ nejen s lithiem, ale i první generací nových elektrických přídavných zařízení.

Kromě předváděcích testů všech strojů pro vás chystáme i doprovodný program a samozřejmostí bude občerstvení a nápoje.
Přijďte se za námi podívat a pobavit s naším CEO a obchodní ředitelkou o budoucnosti nových technologií.

###message