Slow connection? Skip.
Stejně jako ostatní stránky, i my používáme cookies.
Konfigurácia

Opět zrychlujeme čas

Důležité je být první také v cíli. Proto jsme se za poslední dva roky posunuli o dekádu kupředu.

Co nám kdysi trvalo měsíce a roky, jsme nyní schopni vytvořit za dny a týdny. Pod taktovkou Arbol Capital se z malé lokální společnosti stává celosvětově uznávaná firma, jejímž cílem vyrábět plně elektrické ekologické stroje pro každého.

V posledních dvou letech jsme se nesoustředili pouze na přesun do nové výrobní haly (viz. článek Zrychlujeme čas), ale také na zpříjemnění uživatelského prostředí pro naše obchodní partnery a zákazníky.

Vytvořili jsme nový web, který ve srozumitelné, přehledné a moderní podobě podává všechny důležité informace o Elise 900, MiniZ a vůbec o všem, co děláme.

Naši dealeři mají nově k dispozici „microsites“ pro usnadnění vlastní prezentace. Byl spuštěn dealerský portál a ticketovací systém pro obchodní a servisní požadavky našich zákazníků. Na všetečné dotazy komukoliv nově odpoví bohatá sekce FAQ a ke stažení jsou na webu veškeré servisní návody, manuály a další dokumenty.

Děláme prostě vše pro to, abychom se necítili dobře jenom my a naši zaměstnanci, ale zejména naši zákazníci a obchodní partneři. Vzájemná důvěra je spolu s našimi hodnotami (viz. článek Hrajeme fér) základním stavebním kamenem našeho podnikání.

To vše při dodržování naší vize „zeleného světa.“ (viz. článek Zelený svět)

Byli jsme první na startu a jsme stále první (viz. článek Zrychlujeme čas). Ale to nám nestačí. Chceme být první za podmínek plně ekologického chování nejen našich strojů, ale také nás samotných. Chceme podnikat ve světě trvalé udržitelnosti. Ve světě, kde se i naše děti a další generace budou cítit dobře. Kde budou chtít žít.

Byli jsme a stále jsme první.

Nejsme ovšem jen FIRST.

Jsme FIRSTGREEN.
###message